11062. 379. Closed Online auction Art-ceramics
4 000 HUF
0 HUF
Gyerekek játékkal, mázas kerámia figurapár, jelzett, mázhibával, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert