Art-ceramics
Number of items: 73
2245526
11025
379
Art-ceramics
Other collectibles
É jelzéssel: iparművész váza + tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:23 cm, 20x20 cm
5 000 HUF
2241876
11026
379
7500
Art-ceramics
Other collectibles
Dekoratív, nagy méretű váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 35 cm
7 500 HUF
2236616
11027
379
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett, iparművész, mázas kerámia tál. Hajszálrepedéssel. d: 21 cm
1 000 HUF
2207102
11028
379
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett, iparművész kerámia kiöntő + 6 db kupica
3 000 HUF
2239592
11029
379
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej kancsó, mázas kerámia, címkével jelzett, apró mázhibákkal, m: 19 cm
1 200 HUF
2207186
11030
379
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej kerámia iparművész sün figura 15 cm Hibátlan
1 400 HUF
2085506
11031
379
Art-ceramics
Other collectibles
Retró iparművészeti tálak, 2 db, kézzel festett mázas kerámiák, jelzés nélkül, d: 27 cm és 28,5 cm
1 000 HUF
2237056
11032
379
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzetlen iparművészetis, mázas kerámia váza, hibátlan állapotban, m: 12,5 cm
3 000 HUF
2242002
11033
379
Art-ceramics
Other collectibles
Retró iparművész zöld kerámia váza, jelzett, apró kopásokkal, m: 20,5 cm
1 000 HUF
2245881
11034
379
Art-ceramics
Other collectibles
Retró iparművész mázas kerámia kaspó, jelzés nélkül, a belsejében máz alatti repedésekkel, m: 8 cm, d: 15 cm
1 400 HUF
2224817
11035
379
Art-ceramics
Other collectibles
Viltex mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 31 cm
3 600 HUF
2090525
11036
379
100
Art-ceramics
Other collectibles
3 db kerámia lámpatest és 3 db nem hozzávaló fedél Lámpatest 32 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m