11173. 379. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán csésze és alj, 5+5 db, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, egyik alj sérült, m: 6,5 cm +
Photo of the item taken by : karap_norbert