11235. 379. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
35
0 HUF
Arzberg kávés készlet, 5 db csésze, 11 db alátét, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, fehérmázas, aranyozott, jelzett, apró kopásokkal
Photo of the item taken by : scanner