11142. 379. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Jurcsák László által tervezett, mintával díszített porcelán hamutál, váza és tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm d: 12,5 cm, 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert