Chinaware / Porcelain Number of items: 178
2243403
11136
379
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 24,5 cm
4 000 HUF
2240592
11137
379
Other collectibles
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm
3 000 HUF
2240600
11138
379
Other collectibles
Hollóházi doboz Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. 13,5x9 cm
4 000 HUF
2243391
11139
379
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán szelence. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 7,5x9x4 cm
3 000 HUF
2240688
11140
379
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
3 600 HUF
2242450
11141
379
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, minimális kopással m:37 cm
10 000 HUF
2243418
11142
379
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett, mintával díszített porcelán hamutál, váza és tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 10,5 cm d: 12,5 cm, 15,5 cm
6 000 HUF
2242931
11143
379
Other collectibles
Hollóházi Faragó Négy évszak széria hamutál. Levonóképes, jelzett, néhány kisebb mázhibával. 16,5x16,5 cm
4 000 HUF
2242279
11144
379
Other collectibles
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással az újján, m: 23 cm
2 000 HUF
2243086
11145
379
Other collectibles
Hollóházi hamutál, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm
2 000 HUF
2242945
11146
379
Other collectibles
Hollóházi art deco macska. Kézzel festett, jelzett, egy apró kopással 8,5 cm
3 000 HUF
2242808
11147
379
Other collectibles
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035