1 400 HUF
Loránth László: Paletta. Dr. Kopp JenÅ‘ bevezetÅ‘jével Bp.,[1944.], Jelen Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói sérült, javÃtott gerincű félvászon-kötésben. A szerzÅ‘, Lóránth László (1905-1966) aláÃrásával.