2003 Horváth Dénes festőművész kiállítási katalógusa. Pécs, 2003, Kisgaléria,(Molnár Nyomda.) Magyar és angol nyelven. A művész, Horváth Dénes (1940-2019) által dedikált.
Trombitás Dezső: Los Angeles-i művészportrék. Los Angeles, 1971, Minerva Printing & Publishing Co. Emigráns kiadás, több Amerikában élő magyar művészről. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ritka!
Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Bp, 1970, Műszaki Könyvkiadó. A szerző által dedikált! 2. változatlan kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Buda György fametszetei. A fametszet. Összeáll.: Szánthó Tibor. Bp., 1970., Magyar Helikon, VIII (ajánló füzet)+ 205 p. Buday György fametszeteiről készült gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1450 példányban.
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Henri Focillon: A formák élete. A nyugati művészet. Vajda András fordítása. hn., 1982, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.