15647. 380. Closed Online auction Books: History
3 000 HUF
17
0 HUF
Carter, Howard és Mace, A. C.: Tut-Ankh-Amen sírja. Bp., é.n., Franklin. Az angol kiadás eredeti képeivel. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
Photo of the item taken by : kozár_edit