1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, Ãrók tanulmányaiban, festÅ‘művészek festményeiben és rajzaiban megvilágÃtva. A Pesti Napló elÅ‘fizetÅ‘inek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, egy kijáró képtáblával.