Jane's Fighting Ships 1976-1977. Szerk.: Captain John E. Moore. London, 1977., Jane's Yearbooks, 136+831 p. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Dritter band: 1913 und das erste Halbjahr 1914. Der Ausgang des Balkankrieges und die Zeit bis zum Fürstenmord in Sarajevo. Wien-Leipzig-München, 1922, Rikola, 816+2 p.+ 3 melléklettel. Német nyelven. Kiadói kIssé sérült félvászon-kötésben. + Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Vierter Band.: 25. Juni 1914 bis 30. September 1914. Die politisch...
FErich v. Falkenhayn: Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entchließungen. Berlin, 1920, Mittler. 5 db szövegközti térképpel és 7 db kivehető térkép melléklettel. Német nyelven. Kiadói kIssé sérült félvászon-kötésben. Címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
E. Réső Zoltán: Soha többé háborút. A 106-os Tábori Kórház története 1942-1943. Dunaszerdahely, 1993, Lilium Aurum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Norman Angell: Rossz üzlet a háború. Ford.: Kunfi Zsigmond. Bp., 1915., Népszava, 260 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal.
1. sz. Tanulmány a katonai felsőoktatás reform koncepciójához: Fülöp László: A külföldi tisztképzés jellemzői. Bp., 1992., Honvédelmi Minisztérium, 45 p.+2. sz. Tanulmány a katonai felsőoktatás reform koncepciójához: Perjés Géza: A magyar tisztképzés történelmi hagyományai. Bp., 1992., Honvédelmi Minisztérium, 3+93+32 p.+4. sz. Tanulmány a katonai felsőoktatás reform koncepciójához:Kormos László: ...