5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Boros Mihály: Jorio könyve. I-II. köt. I. rész.: Téli és tavaszi álmok. Január-junius. II. rész.: Nyári játék - őszi hangulat. Julius - december. Bp., 1921., Szerzői kiadás- Garay, (Fővárosi-Garay-ny.), 94+2; 95 p. Első kiadások. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítókat bekötötték.