17393. 380. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Késmárky Levente: II. Rákóczi Ferenc szabadságharca. Nemes Mihály rajzaival. Bp.,é.n.,Palladis, Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, szétvált kötéssel.
Photo of the item taken by : kozár_edit