8 000 HUF
14
Molnár Ferenc: Egy haditudósító emlékei. 1914. nov.-1915. nov. I. köt. Molnár Ferenc művei. Bp., 1928, Franklin, 232 p. Kiadói aranyozott egészvászon--kötés, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel. A szerző, Molnár Ferenc (1878-1952) író által aláírt. Valamint egy azonosítatlan aláírással.