12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Néhai r. sz. birodalombéli gróf méltóságos széki Teleki Jósef úr sírhalma. Pest, 1819., Trattner János Tamás, 1 t.+261+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, kopott borítóval, a címképen javítással. Ritka!