1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. "Gróf Széchényi Emil Könyvtára" címeres bélyegzéssel.