5 000 HUF
21
Verne Gyula: A két Kip testvér. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, 203 p.; Verne Gyula Összes Munkái sorozat George Roux eredeti rajzaival. Egyedül jogosított magyar kiadás. Festett, aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben.