1 200 HUF
A sárkánykirály lánya. Tang-kori történetek. Ford.: Viktor János. A belsÅ‘ illusztrációkat a kÃnmai eredeti metszetek nyomán készÃtette Nguyen Huu Thut. [Népek meséi sorozat.] Bp., 1956, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.