19058. 380. Closed Online auction Jewellery
140 000 HUF
0 HUF
Egyiptomi gazdagon díszített ezüst (Ag) vizes kancsó tálcával. Jelzett, kancsón sérülésekkel / Egytp ornamented silver jug with plate, hallmarked, with some deformity d:29, m: 27 cm 1057 g
Photo of the item taken by : karap_norbert