10296. 380. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
10
0 HUF
Würtz Ádám (1927-1994): Szentivánéji álom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (60/100), lap alja kissé foltos, rézkarc ép, 38×28 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit