10298. 380. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 20×26,5 cm
Photo of the item taken by : kh