11026. 380. Closed Online auction Art-ceramics
5 000 HUF
11
0 HUF
Mihály Béla (1930-2001) mázas kerámia kaspó, fellógatásra szolgáló lánccal, jelzett, hibátlan, a lánccal sérült, 26x24 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit