5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
cca 1900 1. gyalogezred, csoportkép katonákkal és szakácsokkal, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin, Bp., műterméből. Fénykép bal alsó sarkában kissé sérült. Korabeli díszes historizáló, sérült fa keretben, 16×23 cm