Monok István-Hapák József: A bibliás Rákócziak. Bp., 2006, Kossuth. Kiadói aranyozott, dombornyomott egész műbőr kötés, számos illusztrációval, jó állapotban.
Komoróczy György: A kereskedelem és ipar Szent István korában. Domanovszky Sándor előszavával. Bp.,(1938), Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara, 102 p., kihajtható térképpel Kiadói szakadozott papírkötés, sérült, javított, ragaszott gerinccel, címlap és első néhány lap kissé foltos.
Viczmándy Tamás: Az én őseim. Írta: viczmándi és butkai. Bp.,1931., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 132 p.+2 (genealógiai táblák) t. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
Bruno Brehm sorozat (A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig): Így kezdődött, Apis és Este. Bp., 1940 Grill Károly. 5,. kiadás. A kétfejű sas lehull. Bp., é.n., Grill Károly. 6,. kiadás Ez lett a vége. Bp., é.n., Grill Károly. 6. kiadás. Egységes későbbi (?) egészvászon kötésben.
Ókori lexikon I-II. kötet. Szerk. dr. Pecz Vilmos.Bp., 1902-1904, Franklin-társulat. II. kötet reprint, 1985, Könyvértékesítő Vállalat. I. kötet: átkötött keménykötés; II. kötet: egészvászon-kötés.