1 200 HUF
Kosztolányi Dezső két műve: Aranysárkány. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült gerinccel. Tengerszem. 77 történet. Bp., 1936, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel. Első kiadás.