17433. 381. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Moldova György: A változások őrei. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kötéssel. A szerző által aláírt.
Photo of the item taken by : hsz