15549.
381. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. 17 színes műlappal, 50 műmelléklettel és 86 szövegképpel. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. Gerinc sérült.