15501.
381. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.