15087.
381. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
Nagy Béla: Fölfedezők világjárók. Híres kutatók utazásai a legrégibb időktől Amundsenig. Bp. é.n. Hajnal. 239p. (szövegközti képekkel) Aranyozott, kiadói vászonkötésben, enyhén kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel, hibajavítózva.