15102.
381. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.