15001.
381. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Sven Hedin (1865-1952): A selyem útja. I-II. kötet. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 144;4+145-308+2 p.+20 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borÃtóval és kopott gerincekkel.