Dr. Bencsik János - Keszei László (szerk.): Tokaj és Hegyalja XI. B-A-Z. Megyei Honismereti Bizottság, a Kazinczy Múzeum (Sátoraljaújhely), a Tokaj Múzeum baráti körének, a Tokaji Városvédők És Szépítők Egyesületének kiadványa. Tokaj, 1994, Zempléni Múzeumok Baráti Köre. Kiadói papírkötésben, borítón kisebb szakadások, de egyébként jó állapotban.
A Tanácsköztársaság eseményei, emlékei Borsod-Abauj-Zemplén megyében. Összeáll.: Kluger Lászlóné-Hubay Ágnes. Miskolc, 1968., II. Rákóczi Ferenc Könyvtár, 6+189 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Gazdagon illusztrált. Kissé kopott tűzött papírkötésben, egyik oldalon lap szélén ceruzás jelöléssel.
Baedeker, Karl: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, viseltes állapotban. / Linen-binding, damaged condition
Merza Lajos: Automobilon. Uti emlékek. I. Kolozsvártól a Tátráig. II. A Tátrában. III. Kirándulások. Kolozsvár, 1912, "Ellenzék" Könyvnyomdai Műintézet. 71p. Későbbi pótolt spirálos borítóban, hiányzó borítóval (?) és címlappal, laza kötéssel, kjiáró lapokkal. Ritka!
Máthé Elek Amerikai magyarok nyomában. Útirajz. Az amerikai magyarság települési térképével. Bp., (1942). Dante. 249+l p. + 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói szakadozott papírkötésben