19145. 381. Closed Online auction Jewellery
2 800 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kék kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,43 g
Photo of the item taken by : karap_norbert