10501. 381. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF 64,86 EUR, 70,59 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti városkép (Kairó?), olaj, fa, fa keretben, 18×13 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit