12573.
381. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1996 össz. 7 db az atlantai olimpiához köthetÅ‘ professzinális fotó: 1 db Czene Attila 200 m vegyes olimpiai bajnok úszóról az érem átadása utáni pillanatokban. 4 db megnyitó ünnepségrÅ‘l (és/vagy záróünnepségrÅ‘l?). 2 db olimpikonokkal kapcsolatos rendezvényhez köthetÅ‘ felvétel, egyik csoportkép az eskütétel pillanatával, utóbbin Kovács Antal, Lisztes Krisztián stb. Hátoldalán mind cÃmkén jelzett (Harsányi Péter), 12,5x18 cm