13129. 382. Closed Online auction Advertisement
1 400 HUF
0 HUF
1938-43 Löw Divatház, Kaposvár, bevásárlási könyv 50 fillér okmánybélyeggel, több, néhány későbbi bejegyzéssel, Aranyozott egészvászon kötésben.
Photo of the item taken by : bk