1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
cca 1923 Magyar Köztisztviselők fogyasztási, termelő és értékesítő szövetkezete bevásárlási könyv. Kétszer 1000 korona okmánybélyeggel, több bejegyzéssel. Félvászon kötés, aranyozott, turulmadárral és Szent Koronával illusztrált, kissé kopott borítóval.