11748. 382. Closed Online auction Flea Market
1 200 HUF
9
0 HUF
Jakabfi Márta (?-): 'Olasz város', tűzzománc falikép, jelzett, fa keretben, a hátoldalán ajándékozási sorokkal, 15x10 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf