11732. 382. Closed Online auction Flea Market
4 000 HUF
0 HUF
Régebbi asztali tükör, esztergált fa, egy fiókkal, erősebb kopásnyomokkal, bal oldali oszlop tetején kisebb sérüléssel, fiók alján repedéssel, kulcs nélkül, 56,5×47,5×24 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert