cca 1911-57 Vegyes kalendárium, folyóirat és egyéb nyomtatvány tétel, össz. 11 db: Turfkalendárium 1941, Vegyészeti receptúrák, Magyar Turfkrónika 1943, A A Katholikus Népszövetség Naptára 1911, Csütörtök 2 db száma 1929 és 1930-ból, Földgömb, III. évf., 1932 június, 6. sz., stb. Kisebb részben sérült.
1913 Kalauz a Művészház palotafelavató kiállítására. Szerkesztette Rózsa Miklós. Budapest, 1913. Művészház. Hiányos! 32 p. helyett csak 22p, a hátsó borító is hiányzik. + Magyar Iparművészet. 1911 XIV. évf. 6. szám Kiadói elvált papírkötés, széteső állapotban, borító tetején tulajdonosi névbejegyzéssel.
1914 Szanatorium Naptár. 1914. Kiadja: József Király Herceg Szanatórium Egyesület. Nagyvárad, Nagyváradi Nyomda- és Újság Vállalata. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötés, kopott borítóval, két foltos lappal. Benne számos korabeli reklámmal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte: Bársony István: A varjak c. novellájával.
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.