Printed Materials Number of items: 292
2223239
13446
382
Printed Materials
Other collectibles
1915 Hirdetmény vas, fémmunkások, bányászok, egyéb munkások összeírása tárgyában. 60x90 cm kettőbe szakadva.
3 000 HUF
1914103
13447
382
Printed Materials
Other collectibles
1812546
13448
382
100
Printed Materials
Other collectibles
1929213
13449
382
Printed Materials
Other collectibles
1916-1918 a Művészet folyóirat 3 lapszáma (15. évf. tavaszi, 16. évf. tavaszi, 17. évf. téli), számos érdekes írással
1 600 HUF
2223244
13450
382
3400
Printed Materials
Other collectibles
1917 Lisztárusító helyek a VII. kerületben 32x47 cm
3 400 HUF
1988096
13451
382
Printed Materials
Other collectibles
1917 Athenaeum. Új folyam. III. kötet. 1-6 sz. Teljes évfolyam. A MTA hozzájárulásával kiadja a Magyar Filozófiai Társaság. Szerk.: Alexander Bernát. Bp., Pfeifer Ferdinánd. Papírkötésben.
1 000 HUF
2275444
13452
382
Printed Materials
Other collectibles
1917-1918 Zászlónk 6 száma (1917. XV. évf. 5-6. 8. sz.,1917-1918 XVI. évf. 4-5. sz., 1918 XVII. évf. 1. sz.) Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
1 000 HUF
2268547
13453
382
Printed Materials
Other collectibles
1918 5 db Vasárnapi Újság, benne képek a királyi párról, Ottóról, Miklós cárról
2 000 HUF
2257329
13454
382
Printed Materials
Other collectibles
1918-21 Magyar Iparművészet több lapszáma, nem teljes évfolyamok. 1921 XXIV. évf. 1-6. szám, 1920 XXIII. évf. 1-10. szám, 1919 ismeretlen szám borító nélkül, 1918 XXI. évf. 1-3. és 9-10.szám Kiadói papírkötés, részben sérült gerinccel, elvált borítóval.
6 000 HUF
2221931
13455
382
11000
Printed Materials
Other collectibles
1919 Bp., Friedrich István miniszterelnök közleménye a bolsevizmus ellenes önkényes fellépésekkel, megtorlásokkal kapcsolatban, hirdetmény, szakadásokkal, hajtott
11 000 HUF
2273075
13456
382
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Szavazz szociáldemokratára, 2 db röplap, 7x6 cm
1 000 HUF
899212
13457
382
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Wien I. Excelsior Hotel képes zárt levelezőlap.reklámnyomtatvány / PS card with images commercial
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035