16573. 382. Closed Online auction Books: Military
2 400 HUF
0 HUF
1930 A M. Kir. Cssendőrség zsebkönyve. XXXVIII. évf. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., 1930, Csendőrségi Lapok, 360 p. Kiadói aranyozott kopott egészvászon-kötés, hiányzó hátsó borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert