17100.
382. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Teremi Gábor: A galamb. Bp, 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Félvászon kötésben, kissé kopott, foltos állapotban, kijáró lapokkal. Hiányos tartalomjegyzék.