5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Benedek Marcell: Shakespeare. A Függeléket készítette és az illusztrációkat összeáll.: Staud Géza. Bp.,1957, Bibliotheca, 415+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Benedek Marcell (1885-1969) író, műfordító, egyetemi tanár, irodalomtörténész, színházigazgató, Benedek Elek fia által Benedek András (1913-1995) és Klára (felesége?) részére dedikált példány.