800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Kováts György: Az egészség és boldogság forrása. A szuggesztió és autoszuggesztió hatása és története. Bp.,én., Tolnai, 160 p.+ 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.