1 200 HUF
33
Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Tóth László-kötés, éleinél kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.