17344. 382. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Martin Buber: Angyal-, szellem- és démontörténetek. Bp, 2002, Atlantisz. Paul Klee rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban. Szép állapotban.
Photo of the item taken by : hsz