800 HUF
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum. Második, javÃtott és bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, bejegyzésekkel, ajándékozási sorokkal.