Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Gyallay Domokos Vaskenyéren. Történeti regény. Szigeti Imre rajzaival. [Bp., 1934], Franklin. 163 l. Egészoldalas rajzokkal. Kiadói, festett félvászon-kötésben, kopott gerinccel
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3600 példányban.
Herczeg Ferenc: A Dolovai nábob leánya. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a címlap sarkán hiánnyal, az elülső előzéklapon szakadással.