Dr. Kende Péter: Bank Bianco. A postabank és Princz Gábor. hn., én., KendeArt Kft. Kiadó. Kartonált papírkötésben kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. A Magyar Szemle Könyvei VI. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp.,1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Ötödik népies kiadás. Bp., é.n., Athenaeum, 1 t.+194+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kijáró lapokkal.
Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Tóth László-kötés, éleinél kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Boross Ádám: A szomszédok vagy a falu bírája. I-II. füzet. (Egybekötve.) Pest, 1858, Gyurian József, 4+142+2;2+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.